KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13342248
nr 1334 2248
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
"Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerade, numrerade 57/150. Bladets mått: 52x60 cm, oramade lösa blad
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:19:07
24/6 21:27:25
600 kr
24/6 22:21:57
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander